АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Влада поступилася. Маршрут «Львів-Чишки» їде знову до Митної!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

За умови маршруту №110, зі Львова у село Чишки Пустомитівського району, тривалий час відбувалися суперечки мешканців з місцевою владою. Але врешті, рух маршруту відновився до кінцевої зупинки на площі Митна, як і було раніше.

В День пам'яті жертв голодоморів в Україні запали свічку!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

Акція - "в День пам'яті жертв голодоморів в Україні запали свічку" проводилася сьогодні спільно активом Пустомитівської райпарторганізації "Батьківщина" і громадськими активістами.

golodomor15

З консультантами прокуратури співпрацюватимуть об’єднання громадян

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

Цікава ідея співпраці з Консультативною радою при прокуратурі Львівської області виникла у керівника об’єднання громадян – Пустомитівської районної організації партії «Батьківщина», Ярослава Моси. Він запропонував налагодити в громадській приймальні парторганізації окремий напрямок – прийом звернень громадян щодо зловживання, порушення етики і дисципліни, службової недбалості органів прокуратури.

Що чекає на Садового через сміттєзвалище?

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Передмістя

Обвал сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі, трагедія, яка забрала кілька невинних людських життів, змусила всю країну бути прикутою до телевізора в очікуванні новин з місця подій. Трагедія, якої можна було б запобігти. Якщо б дехто справді виконував власні обіцянки перед народом. Трагедія, яку кожний українець тепер пов’язує з львівським мером Андрієм Садовим. В ГО «СПАС» спробували поміркувати, що може чекати на чинного мера Андрія Садового у вже недалекому майбутньому.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.