АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

З консультантами прокуратури співпрацюватимуть об’єднання громадян

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

Цікава ідея співпраці з Консультативною радою при прокуратурі Львівської області виникла у керівника об’єднання громадян – Пустомитівської районної організації партії «Батьківщина», Ярослава Моси. Він запропонував налагодити в громадській приймальні парторганізації окремий напрямок – прийом звернень громадян щодо зловживання, порушення етики і дисципліни, службової недбалості органів прокуратури.

Новий склад Консультативної ради громадських фахівців при Львівській обласній прокуратурі розпочав свою роботу в червні 2016-го року. Однією з основних комісій Консультативної ради є комісія з питань дотримання законності у сфері етики, доброчесності та професійної діяльності.

«Ми постійно приймаємо звернення громадян щодо роботи прокуратури на розгляд комісії. На жаль, в значній частині звернень не враховуються зміни в законодавстві щодо повноважень і компетенцій прокуратури. Люди просто не знають про це. Професійний підхід на стадії формування самого звернення, а в громадських приймальнях це можливо зробити, - значно спростить задачу нам, консультантам. Зрештою, така практика дуже корисна для жителів районів, оскільки від непрофесійних дій правоохоронних органів потерпають перш за все в сільській місцевості. А звідки аграрію, працівнику на землі, дізнатися про існування дорадців при обласній прокуратурі? Я можу лише вітати таку нову практику і сподіваюся що невдовзі вона принесе свої плоди», - прокоментував заступник голови комісії у сфері етики Консультативної ради при Львівській облпрокуратурі Олег Пилипенко!

«Захист інтересів простих громадян є одним з основних завдань будь якої партії. А такий соціальний прошарок як селянство сьогодні в Україні виявився взагалі беззахисним перед проявами корупції, халатності і здирництва в органах влади на всіх місцях і рівнях. І захищати селян в правоохоронних органах і судах не поспішають. 

Ми будемо скеровувати до Консультативної ради при прокуратурі вже юридично грамотні і виважені звернення», - зазначив керівник Пустомитівської районної організації ВО «Батьківщина» Ярослав Моса.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.