АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Влада поступилася. Маршрут «Львів-Чишки» їде знову до Митної!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

За умови маршруту №110, зі Львова у село Чишки Пустомитівського району, тривалий час відбувалися суперечки мешканців з місцевою владою. Але врешті, рух маршруту відновився до кінцевої зупинки на площі Митна, як і було раніше.

Громадські організації, місцеві мешканці за підтримки активу Пустомитівської районної партійної організації ВО «Батьківщина», - змусіли владу піти на справедливі компроміси. Останнім аргументом на користь громади стала спільна заява громадських організацій і Пустомитівської районної партійної організації ВО «Батьківщина» до губернатора Львівщини Олега Синютки, під якою поставили свої підписи кілька сотень мешканців.

Нагадуємо, безпосереднім автором такої заяви був громадський активіст, Олег Пилипенко.

«Сьогодні це маленька перемога! Але люди вже можуть зробити висновки, що боротися за власний добробут і умови життя необхідно спільно! Не буде доброго царя, казкового принца чи гуманного цісаря, який все зробить сам. До боротьби за власні права необхідно долучатися всім. Ми ініціювали вирішення питання з маршрутом, громадські організації і жителі села Чишки та навіть львів’яни нас підтримали. А влада завжди відступає, коли правильні і справедливі речі, не просто обстоюють ті чи інші політичні партії, а і підтримує народ.

Так, ми нагадали владі, що мешканці населеного пункту Чишки переважно працюють у м. Львів. Відповідно, саме у Львові: селяни сплачують податок з доходів фізичних осіб (ПДФО) для міського бюджету; створюють додану вартість на товари і послуги; проводять свої закупки у магазинах; обідають в закладах громадського харчування; користуються іншими послугами....

І тому, ми наполегливо попросили вирішити питання медіативно, шляхом переговорів з представниками виконавчих органів Львівської міської ради та самим перевізником», - прокоментував в.о. голови Пустомитівської районної партійної організації ВО «Батьківщина».

Slavko

 

 

 

 

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.