АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Під Львовом точиться виборча боротьба

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Передмістя

В Грибовичах минулої неділі пройшли Збори мешканців села. Мета – зустріч з кандидатами на посади голови та місцевих депутатів.

Цього року, в Грибовичах 2 кандидати на сільського голову, хоча в 2010му був лише один. Першим кандидатом є уродженець Львова – добре відомий громадський діяч і підприємець Олег Пилипенко, висуванець від партії «Воля». Він пропонує селянам об’ємну програму змін та стверджує що має до цього волю. Другим у списку кандидатів є Ігор Питель, який прагне очолити Грибовицьку сільраду вже втретє.

Прикметно що на зустріч з кандидатами прийшли лише самі кандидати і лише один мешканець з села Збиранка. На перший погляд видається що це ставлення громади до влади. Але насправді, про збори селянам не було відомо. Попередньо такі збори проводив чинний сільський голова п. Питель, правда цього разу вже без відома Грибовицької виборчої комісії, на яких роздавав рішення, але більше обіцянки про виділення землі.

Отож під час зборів було представлення кандидатів кандидатам. А єдиний випадково присутній на зборах мешканець села Збиранка зазначив, що тепер кандидати мають ходити до виборців, а не навпаки. Бо мовляв всіх він депутатів сільради добре знає, проте у Збиранці їх перший і останній раз бачили лише під час виборчих перегонів…

«Проблематикою сіл Грибовицької сільської ради я займаюся вже тривалий час. Звичайно, я гадав що хтось з представників громади виставить власну кандидатуру на сільського голову. Проте цього не сталося і ми зупинилися на кількох кандидатурах у депутати Грибовицької сільради, а новим головою вирішив стати я. У порівнянні з 2010м роком, коли Питель Ігор Миронович балотувався на голову одноосібно, а на депутатів висувалася вся його родина, - в 2015му все буде для його сім’ї вже не так просто і однозначно…

Щодо самого Ігоря Пителя, - то його підтримка на сьогодні складає біля 10%. В них входить його родина та близькі у селі Великі Грибовичі і певна підтримка у селі Малі Грибовичі.

Поза всяким сумнівом, перед днем виборів він знову буде завозити у села Колонія та Збиранка ящики з горілкою, але безумовно, головна його ставка на фальсифікації. Їх в селі організувати не так вже й важко.

Я вже звик до постійних провокацій з боку грибовицької влади, але коли після зборів селян я побачив авто, в якому приїхав заблокованим невипадково залишеною кимось старенькою машиною, то чесно – сильно здивувався. Ігор Питель просив мене про чесну конкуренцію, а тут не втримався щоб не спробувати зробити скандал в селі на рівному місці.

Зрештою вибори - його особиста справа. Але виділити собі землю в Малих Грибовичах і 20 соток біля сільської школи у Великих Грибовичах, ще й безсоромно розпочати розгортати землю тракторами напередодні самих виборів, - не зовсім на мою думку адекватно», - зазначив кандидат на голову Грибовицької сільської ради Жовківського району Львівської області Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.