АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

За маршрут «Львів-Чишки» триває боротьба!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

За маршрут №110, зі Львова у село Чишки Пустомитівського району, тривають суперечки мешканців з місцевою владою.

Допоки поняття людського комфорту, соціальної справедливості та економічної доцільності пульсують у трикутнику: державна обласна адміністрація, Львівська міська та сільська рада, - маршрут №110 експлуатується значно скороченим.

Після протестних акцій, за громадською ініціативою, по вирішення проблеми - вирішили звернутися до Олега Синютки, губернатора Львівщини. Під заявою до голови Львівської обласної державної адміністрації вже поставили свої підписи відомі на Львівщині об`єднання громадян та більше 100 місцевих мешканців. 

Підтримали звернення і у Пустомитівській районній партійній організації ВО «Батьківщина». ЇЇ керівник, в.о. голови Ярослав Моса виявляється вже не перший день працює над розв’язком наболілого для селян і мешканців Львова питання курсування маршруту №110, постійно комунікує з керівниками всіх рівнів.

Безпосередній автор та ініціатор заяви – громадський активіст, Олег Пилипенко.

Сам текст заяви подаємо нижче:

«Приблизно 2 останніх місяці, кінцева приміського маршруту № 110 “Львів-Чишки” була переміщена з площі Митна на вулицю Личаківську, 152 біля заводу Міноборони №28. Фактично, сам маршрут був суттєво скорочений.

Переміщення кінцевої зупинки маршруту № 110, створило суттєві незручності для пасажирів, мешканців села Чишки. Громадяни, які добираються до Львова на роботу, змушені користуватися у Львові ще й додатковим транспортом, оскільки їм необхідно також ще доїхати до центру міста. А це в свою чергу чималі додаткові фінансові витрати для людей.

Міська влада чомусь однобоко трактує Постанову Кабінету міністрів України від 18 лютого 1997 р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту». Ми певні того, що розташування автостанцій у Львові сьогодні далеко не завжди задовільняє потреби громадськості. І правильно і швидко вирішити питання облаштування нових чи перенесення існуючих львівських автостанцій неможливо. Але можна розмістити автопавільйони, обладнати зупинки з інформацією про початковий і кінцевий пункт автобусів приміських маршрутів та час руху пасажирського автотранспорту, тощо. А просто скорочувати маршрути та прибирати кінцеві зупинки — саме з безгосподарних та неадекватних рішень з можливих.

Хочемо нагадати Вам, що мешканці населеного пункту Чишки переважно працюють у м. Львів. Відповідно, саме у Львові: селяни сплачують податок з доходів фізичних осіб (ПДФО) для міського бюджету; створюють додану вартість на товари і послуги; проводять свої закупки у магазинах; обідають в закладах громадського харчування; користуються іншими послугами....

Саме тому, ми просимо Вас медіативно, шляхом переговорів з представниками виконавчих органів Львівської міської ради та самим перевізником дійти до найоптимальнішого вирішення питання курсування та кінцевої зупинки маршруту №110 “Львів-Чишки”.

З свого боку, ми пропонуємо Вам кілька варіантів кінцевої зупинки маршруту № 110 “Львів-Чишки” та просимо зупинитися на одному з них: залишити площа Митна, вул. Під Дубом, пл. Є. Петрушевича, вул. Коперніка, вул. Куліша, пл. Св. Теодора».

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.