АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Редакційна політика сайту

Редакційна політика Громадського порталу Львова «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» спирається на принципи неупередженості, точності та достовірності у поданні інформації.

Тематика інформаційних матеріалів:

  • програми та візія потенційних кандидатів на виборні посади Львівщини;
  • блоги громадських діячів;
  • повідомлення про діяльність інститутів громадянського суспільства;
  • про заплановані і реалізовані заходи;
  • інформація про ресурси, матеріали, публікації, проекти, посилання, тощо, корисні для ІГС;
  • новини, що важливі для територіальних громад міста Львова та Львівщини

Редакція залишає за собою право редагувати надісланий матеріали з метою забезпечити відповідність текстів граматичним та логічним нормам, а також доступність та адекватність для читацької аудиторії. Редакція Громадського порталу Львова залишає за собою право не публікувати інформаційні матеріали у разі, якщо вони не відповідають тематиці сайту та є упередженими, політично заангажованими, містять недостовірну інформацію, а також не відповідають загальноприйнятим етичним нормам та чинному законодавству України. Відповідальність за достовірність надісланої інформації несуть її автори. Громадський портал Львова є відкритим ресурсом, приймає та розміщує інформаційні матеріли і ресурси на безоплатній основі, згідно з вимогами редакторської політики та з дотриманням норм чинного законодавства.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.