АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Нові жертви Грибовицького сміттєзвалища

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Передмістя

Нові жертви Грибовицького сміттєзвалищаПомерла депутат Грибовицької сільської ради Віра Лозницька, повідомляють в ГО «СПАС».

27 вересня, пішла з світу Віра Лозницька, депутат Грибовицької сільської ради. Хоронили на Віри, Надії, Любові.

Нагадуємо, Віра Лозницька за станом здоров’я 2 останніх роки не відвідувала пленарні засідання депутатів Грибовицької сільської ради, не проводила роботи в постійних комісіях і з виборцями. За меценатством Тараса Козака, лікувалася в Австрії. Проте, лікування не допомогло ( читати про це тут ). 

Громадська організація «СПАС» кілька разів офіційно зверталася до сільголови Грибович Ігоря Пителя та депутатів сільради, з проханням увільнити В. Лозницьку. Оскільки остання не могла вже представляти інтереси грибовицької громади. Проте марно.

«Потрібно було провести перевибори депутата, замість Лозницької, яка була дуже хвора. Ми вивчали ситуацію, неодноразово зверталися у Грибовицьку сільраду та навіть у Львівську обласну раду. Сільський голова Грибович нам незмінно відповідав, що з Лозницькою все добре, вона начебто справно виконує всі обов’язки покладені на неї депутатським мандатом та доручення сільголови. Насправді, Питель черговий раз надавав завідомо неправдиву інформацію.

Ігор Миронович Питель не вперше лукавив перед істиною. Минулого року він обіцяв нам, громадським активістам, що питання закриття сміттєзвалища буде вирішено за кілька місяців. Тепер вже призабув і вперто стоїть на позиції, що Грибовицьке сміттєзвалище – проблема виключно Львівської міської ради.

Грибовицька громада також має дуже багато сумнівів щодо добропорядності сільголови Пителя. Це стосується і ігнорування проблем школи і певні сумніви щодо дозвільних документів на автозаправку, нераціонального на їх думку використання бюджетних коштів. Хоча головною претензією і надалі залишається функціонуюче Грибовицьке сміттєзвалище.

Також Пителю закидають, що його городи обробляють кілька наймитів. А сільгоспродукцію з тих городів, потім транспортується для продажу на Привокзальний базар. Причому, подейкують що сільголова використовує для цього автівку Грибовицької сільської ради та ще й в робочий час.

Ми дали оцінку грибовицькій владі. Тепер справа за місцевою громадою. Їх оцінка буде результатом на місцевих виборах наступного року», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.