АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Синютку просять взяти на контроль кримінал в Грибовичах!

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Передмістя

Голову Львівської обласної державної адміністрації Олега Михайловича Синютку просять взяти під особистий контроль кримінальне впровадження порушене за ч.1 ст.213 Кримінального кодексу «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом», відкритого 7 грудня слідчим Жовківського відділення поліції Камянко-Бузького відділу поліції Національної поліції у Львівській області і досудове розслідування за фактом незаконної заготівлі металобрухту на території Грибовицького сміттєзвалища. Про це повідомили у політичній партії «Воля».

Відповідну заяву на ім’я голови ЛОДА Олега Синютки скеровано керівником (координатором) Районної організації партії «Воля» у Жовківському районі Львівської області Олегом Пилипенком.

«Хочу нагадати, що відповідно до Ст. 13 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», -  забезпечення законності є одним з питань,  що  вирішуються місцевими державними адміністраціями. Саме тому ми звернулися в ЛОДА.

Питання гаряче і як то кажуть «з бородою». В місцевих ЗМІ вище згадане кримінальне провадження вже активно обговорюють. А до матеріалів кримінального впровадження додані факти, зібрані волонтерами проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщині», - прокоментував  керівник (координатор) Районної організації партії «Воля» у Жовківському районі Львівської області Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.