АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

В День пам'яті жертв голодоморів в Україні запали свічку!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

Акція - "в День пам'яті жертв голодоморів в Україні запали свічку" проводилася сьогодні спільно активом Пустомитівської райпарторганізації "Батьківщина" і громадськими активістами.

golodomor15

В населених пунктах Пустомитівського району біля церков запалювали свічки, молилися як за трагічно померлих, так і за мир та процвітання України. Людям роздавалися листівки - пам'ятки.

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. У церемоніальних заходах біля Меморіального знаку «Свічка пам'яті» в Києві також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.

«Батьківщина починається з пам’яті історії своїх пращурів. З усвідомлення самого себе маленькою ниточкою, яка витягується з великого клубочку минулого…», - наголосив в.о. голови Пустомитівської районної організації ВО «Батьківщина» Ярослав Моса.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.