АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Давидівській ОТГ презентують програму розвитку

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Передмістя

Програму розвитку на 2017-2022 роки, вже в рамках органу місцевого самоврядування для Давидівської об’єднаної сільської громади, презентують у селах Пустомитівщини.

Віталій Дяків, попередньо відзвітував за рік своєї роботи на посаді голови Давидівської сільської ради. А сьогодні, вже в якості кандидата демонстрував селянам власне бачення майбутнього громади, пояснював, з чого він би почав свою роботу на новій посаді.

Говорилося і про інвестиції, і про розподіл бюджетних коштів, про можливості грантової підтримки проектів, громадянське суспільство, про розвиток інфраструктури, житлове господарство, сферу охорони здоров’я і екологію.

Актив Пустомитівської районної партійної організації ВО «Батьківщина», висловив власну підтримку Віталію Дяківу, як кандидату на голову Давидівської сільської ради у новому форматі та прийняв участь у слуханнях програми.

«Віталій Дяків, - талановита і енергійна молода людина, службовець органів місцевого самоврядування з представників нової генерації. Він позбавлений типових стереотипів і кліше радянської людини. А Європу він будує в Україні. І вже довів це за рік часу на посаді Давидівського сільголови. Тому, ми підтримуємо Віталія Дяківа на виборах», - прокоментував во голови Пустомитівської районної парторганізації ВО «Батьківщина», Ярослав Моса.

Перші місцеві вибори до об’єднаних громад відбудуться 18 грудня. На голову сільради, вже об’єднаної Давидівської громади претендують 4 кандидати. Фактично об’єднана громада, - це вже такий собі маленький район!

«У мене практично немає зауважень до програми Віталія Дяківа. Вона є модернова і враховує попередній аналіз за всіма напрямками компетенцій місцевого самоврядування. Як кандидату у депутати нової Давидівської сільради, мені імпонують іноваційні підходи в роботі Віталія Дяківа. Гадаю, що на Львівщину, історично чекає нова плеяда посадовців, адміністраторів, громадських діячів.

А кандидатів в депутати, які не здобудуть 18 грудня достатньої підтримки виборців, особисто хочу бачити в громадській раді при Давидівській ОТГ», - наголосив кандидат в депутати до Давидівської сільради ОТГ за округом №14 у с. Чишки Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.