Флешмоб проти видобутку сланцевого газу пройшов у центрі Львова

Сьогодні з 10-ої ранку на пл. Ринок збирали підписи проти ухвали сесії Львівської обласної ради від 03.10.13р. «Про погодження проекту Угоди, про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська, між державою Україна, компанією «Шеврон Юкрейн Б.В.» та товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська». А в 13:00 відбувся флешмоб, на якому депутати постали у вигляді страшного ката, повідомляють в ГО «СПАС».



