АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Львівській обласній прокуратурі вкажуть на бездіяльність прокурора Пустомитівського району

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Громадська організація «СПАС», спільно з представниками громади села Верхня Білка Пустомитівського району проводить мітинг під Львівською обласною прокуратурою.

Мітинг відбудеться 9 червня 2013р:. з 13:00 до 13:35; проводить мітинг під головним входом до Галицького базару на пл. Соборна,12, з 13:45 до 14:15; проводить мітинг під Львівською обласною радою, на вул. Винниченка , 18, – 9 червня 2012р. з 14:20 до 14:50.

Орієнтовна кількість учасників: до 50 людей.

Основна мета мітингів: забезпечити належну увагу до скарг ГО «СПАС» стосовно бездіяльністі прокурора Пустомитівського району Львівської області щодо вирішення питання незаконного захоплення будинку колгоспу – агроторгу «Білківський» та незаконного розпорядження голови Пустомитівської РДА щодо землі навколо цього будинку, повідомили у ГО СПАС.

Мітинг виключно мирного характеру, з застосуванням рупору. Під час заходів будуть демонструватися плакати, роздаватися листівки та інформаційні бюлетні. На ці заходи запрошено журналістів. Відповідальний за мітинг – Олег Пилипенко.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Реклама:

Купить качественные детские площадки с доставкой и установкой в интернет-магазине "Алиска".

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.