АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

ГО СПАС: З пустого в порожнє – слухання чиновників ЛОДА

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

ГО СПАС: З пустого в порожнє – слухання чиновників ЛОДА

У Львівській обласні раді вже другий день поспіль відбуваються слухання Програм соціально-економічного та культурного розвитку, повідомляють в ГО «СПАС».

Громадські активісти відмічають одноманітність слухань. На всі питання депутатів, у чиновників дві відповіді: державне казначейство та реорганізація Львівської обласної державної адміністрації. Нагадуємо, слухання Програм соціально-економічного та культурного розвитку в обласні раді проходитимуть включно до першого жовтня.

«Представники профільних депутатським комісій не виявляли жодної ініціативи. Слухання проходили мляво, без широкого залучення кіл громадськості. Краще б взагалі сиділи всі вдома. Складається враження що депутатський корпус з ОДА просте одне нероздільне ціле. І хто спостерігач, а хто виконавець, хто контролер, а хто законодавець – зрозуміти не можливо. Народ живе все гірше і гірше, а депутати з чиновниками одне одному наче дефирамби виспівують.

Охарактеризувати можна коротко народним вислівом : «Переливали з пустого в порожнє», - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.