АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

На мітингу прокуратуру звинуватили в підтримці рейдерства

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Вчора, відбувся поетапний мітинг щодо бездіяльності Пустомитівської прокуратури активістів ГО «СПАС», членів УНСО та представників громади села Верхньої Білки в трьох місцях Львова, повідомляють в ГО «СПАС».

Мітинг щодо бездіяльності Пустомитівської прокуратури

Скарга в Пустомитівську прокуратуру щодо підробки підписів та фальсифікування протоколу зборів колективу колгоспу-агроторгу «Білківський» була направлена Верхньобілківською сільрадою ще в 2011 році, проте жодних дій щодо фальсифікаторів не вжито досі. На скаргу громадської організації «СПАС» до Львівської обласної прокуратури щодо бездіяльності Пустомитівської прокуратури, не було належним чином відреаговано, запевняють в ГО «СПАС». Тому люди вийшли на акцію протесту.

«На наш заклик до акції протесту відгукнулися мешканці села Верхня Білка, унсовці, депутат першого скликання Львівської міської ради Зиновій Саляк.

На 11 червня, голова Верхньобілківської сільської ради записаний на особистий прийом до прокурора Львівської області, хоча вже відомо що прокурор не може прийняти раніше 18 червня.

Мітинг – це нагадування прокурору про серйозність намірів громади села. Нагадування, що ситуація знаходиться на контролі у правозахисників. І що узаконити рейдерство фактичною бездіяльністю прокуратурі не вдастся!» - прокоментував  заступник голови ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.