Активісти ГО «СПАС» допомагають безпритульним
В Центр обліку та нічного перебування безпритульних громадські активісти завезли одяг, повідомляють в ГО «СПАС»!
«Ми провели збір непотрібних і вживаних речей серед членів громадської організації «СПАС». Серед зібраних речей були і верхній одяг, і взуття, і головні убори. Всі речі були попередньо випрані та випрасувані, потім запаковані у великі пакети. Разом із своїм колегою, громадським активістом Олегом Кобликом – я завіз ці речі в комунальну установу для безпритульних.

