АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Активісти ГО «СПАС» допомагають безпритульним

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

В Центр обліку та нічного перебування безпритульних громадські активісти завезли одяг, повідомляють в ГО «СПАС»!

 «Ми провели збір непотрібних і вживаних речей серед членів громадської організації «СПАС». Серед зібраних речей були і верхній одяг, і взуття, і головні убори. Всі речі були попередньо випрані та випрасувані, потім запаковані у великі пакети. Разом із своїм колегою, громадським активістом Олегом Кобликом – я завіз ці речі в комунальну установу для безпритульних.

В Центрі нічного перебування безпритульних, одежа скоро віднайде своєго нового господаря» - прокоментував заступник голови ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

Нагадуємо, такий Центр існує у Львові вже декілька років. Бездомним громадянам в ньому надаються соціальні послуги, включно з обліком та первинною медичною допомогою.

«Центр обліку та нічного перебування безпритульних у Львові відіграє дуже значущу соціальну роль.

Центр: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Благодійництво – це практика добровільних безкорисливих пожертв. І львівський Центр для безпритульних завжди чекає на своїх благодійників. Підприємців, громадських активістів та просто небайдужих громадян
Зробити добру справу насправді не важко. Треба тільки захотіти цього.

Насправді, благодійництво характеризує стан суспільства. Державні зусилля спрямовані на допомогу найбільш незахищеним верствам населення, які доповнюються діями свідомих громадян вже давно продемонстрували позитивний результат такої взаємодії у розвинутих країнах світу» - зазначив заступник голови ГО «СПАС», Олег Пилипенко.

Рекламне повідомлення: комплексный профессиональный анализ и аудит сайта - рост посещаемости и количества заказов.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.