АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Вечірня казка "14". Плутанина в Бізнес-планах

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Гелена Пайонкевич

На ЗІКу новина про початок судової справи над колишнім керівником Служби зайнятості. Пригадала про подібну ситуацію у нас.

В 2011 році в ЛОДА було створено конкурсну комісію з оцінки бізнес-планів підприємств, які братимуть участь у Програмі створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Львівської області. Представників ЛМР у комісії не було. Переможцем визнано ТОВ "Технології ремонту транспортної інфраструктури". Виконавчому комітету було виділено кошти в сумі 1,8 млн. гривень і доручено укласти договір з цим ТОВ. Департамент економіки при перевірці документів виявив ряд необґрунтованих витрат, не передбачених бізнес-планом підприємства та неналежну підготовку кошторисної документації. Потім з'явилася плутанина в бізнес-планах, спочатку вони здається асфальтний завод хотіли будувати, потім склофібробетон виробляти. За адресою, вказаною в документах підприємства не виявлено Рішення виконкому про укладення договору відмінили, поінформували про це ЛОДА, правоохоронні органи про ситуацію в цілому. Гроші ЛОДА в нас забрала. Таке буває.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.