АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Затишшя перед бурею?

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Олег Пилипенко

Зараз коли по ТВ говорить пан Порошенко, нагадуються останні місяці президентства екс-пана Ющенка.

Продаж с/г земель в час проведення АТО — злочин!

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Олег Пилипенко

Представниками українського політикума, керівництвом органів системи виконавчої влади в Україні було анонсовано підготовку до прийняття закону у травні цього року, що регламентує обіг земель сільськогосподарського призначення. Що в свою чергу однозначно унеможливить продовження дії мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення вже з 1-го січня 2018 року.

Сміттєва проблема вустами корінних львів’ян

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Олег Пилипенко

Багаторічна безгосподарність, порожні передвиборчі обіцянки чинного мера Львова Андрія Садового щодо логічного, сучасного і адекватного вирішення питання експлуатації Грибовицького сміттєзвалища, умов вивозу, захоронення та утилізації відходів і врешті, - жахлива трагедія, що поховала чотирьох людей під завалами сміття. Все це, за лічені тиждні змінило асоціативний статус Львова з «архітектурної перлини» в Україні на «сміттєву столицю».

В Батьківщині шанують культурний фундамент нації!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Олег Пилипенко

Свою Україну любіть. Любіть її…Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту. За неї Господа моліть.

9 березня, до дня Народження Великого поета Т.Г. Шевченка, Пустомитівська районна партійна організація «ВО «Батьківщина» поклала квіти до пам’ятника славетного Кобзаря.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Шевченко залишиться в пам’яті нащадків, бо є і буде Україна і народ український, який пам’ятає його заповітні слова:

І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній новій
Не забудьте пом’янути
Незлим, тихим словом

 Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

У Лукашенка на межі аншлюсу

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Олег Пилипенко

Останні конфлікти у російсько-білоруських стосунках можуть виявитися агонією білоруської незалежності. У складі якого державного утворення згодом опиняться білоруські землі, якщо червоно-зелений державний прапор РБ раптово зміниться на соборний прапорець 85-го рівноправного суб’єкту Російської Федерації, - сьогодні сказати важко.Фото Олега Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.