АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Ринок на пл. Липневій

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Зиновій Саляк

Робочих місць для селян у Львові стає дедалі менше. Багаті перекупщики реалізують сільськогосподарську продукцію на критих добре облаштованих ринках. А власникі великих супермаркетів, завалили полиці імпортною продукцією. Натомість, селянам з приміських сіл у Львові ніде навіть притулитися.

Рівно рік назад, львівян позбавили чергового продуктового ринку. А у Львівській міській раді, втішилися новим перспективам від звільненої від селян площі.

Тоді, на площі Липневій демонтували ринок. А обурені селяни та громадські активісти в знак протесту перекрили дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище. Львівська влада щоб владнати конфлікт, подала компромісну обіцянку  про вільні місця на ринку Привокзальний та облаштування торгових місць на вул. Городоцька.

В ті дні, селяни повірили переконливим словам мера Садового. Сьогодні примарність цих обіцянок - очевидна.

Ми підняли питання облаштування нових робочих місць для селян на дуже високому рівні! Були проведені відповідні наради у губернатора Львівської області. А рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 20 квітня №261, було визнано за доцільне організувати торгові ряди для реалізації сільськогосподарської продукції на вулиці Городоцька. Це забезпечило б для селян з площі Липневої робочими місцями.

Проте, мерія не дотримала своїх обіцянок та не виконує власних рішень.

Продукція українських селян поступово зникає зі столу львівян. Натомість, у перекупщиків можна придбати сало та ковбаси від польського виробника, голанські огірки вирощені на гідропоніці. А на прилавках львівських супермаркетів, мирно сусідствують китайська гречка та єгипетська картопля. 

Пятьсот сьогодні безробітних людей, які раніше торгували продукцією вирощеною власними руками на пл. Липневій, -  вітають міського голову Львова Андрія Садового з річницею його обіцянки по облаштуванню нового місця під торговий майданчик. Висловлюють глибоку подяку і їх п’ятсот родин. До них доєднуються тисячоголосим гуртом і інші селяни, які з утисків міської влади припинили у Львові торгівлю своїм продуктом.


Качественное и недорогое проектирование мебели в Киеве на заказ - это экономия до 40%!!!

На сайте http://алиска.kiev.ua/ детские площадки. Большой выбор качественной продукции!!!

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.