АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Про кошти на рекультивацію сміттєзвалища у 2012 році

Автор: Світлана Березюк. Posted in Передмістя

У ЛОР хочуть, щоб Садовий розповів про кошти на рекультивацію сміттєзвалища у 2012 р.

На засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради депутати розглянули звернення міського голови Львова Андрія Садового та його заступника з питань містобудування та інфраструктури Володимира Шевчука. У ньому йшлося про використання виділених у 2013 році з обласного бюджету 1 370,0 тис. грн на завершення робіт з розробки комплексного проекту рекультивації міського полігону твердих побутових відходів, та 5 000,0 тис. грн на виконання робіт з рекультивації міського сміттєвзалища.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Депутати висловили розуміння проблеми та бажання допомогти місту Львову в питаннях сміттєзбору та переробки.

Але перш, ніж виділяти місту Львову гроші з обласного бюджету на ці потреби, депутати хочуть почути звіт мера Андрія Садового про використання коштів, які були надані КП Львівської міської ради «Збиранка» з міського та обласного бюджету у 2012 році.

Також депутати підтримали пропозицію Олександра Ганущина, щоб у зверненні до Андрія Садового було зазначено, що для завершення робіт з розробки комплексного проекту рекультивації міського полігону твердих побутових відходів та на виконання робіт з його рекультивації слід використати кошти з екологічного фонду міста Львова, які є в банку на депозитному рахунку.

«Тепер залишається лише перевірити слух депутатів Львівської обласної ради, при заслуховуванні звіта мера А. Садового», - вважають в комітеті «Львівська Альтернатива».

За матеріалами ЗІК http://zik.ua/ua/news/2013/05/08/407706


Качественное и недорогое проектирование мебели в Киеве - с нами Вы потратите на 40% меньше!!!

На сайте http://алиска.kiev.ua/ купите детские площадки для улицы и дома.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.