АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

У Львові проходять акції за єдність України!

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

У Львові проходять акції за єдність України! - Альтернативні Рішення Міста - arm.lviv.ua

Вже третій день поспіль, у Львові проходять спільні акції громадських активістів зі Львова і Луганську - «За Єдність України», повідомляють в ГО «СПАС».

Активісти з ГО «СПАС» та ГО «Луганці» демонструють плакати, роздають листівки. Людям, які цікавляться подіями на Донбасі, оповідають справжні реалії буття українців на Сході України. Позаяк, багато львівян з подивом дізнаються, що дійсність дуже сильно різниться від сюжетів російських новин.

Громадські діячі скандують: «Україна Єдина». Вони закликають владу якнайскоріше розв’язати конфлікти в Луганській та Донецькій області, виступають проти змін в Конституції України, які б обмежили права територіальних громад та проти пропорційної виборчої системи голосування за партійними списками.

«Ми маємо і свій рецепт єднання українців. Це обєднання українців Західних та Східних областей шлюбами. Нехай молодь приїздить в Луганськ, парубки обирають у нас дівчат. А дівчата обиратимуть хлопців. І навпаки, з Луганську у Львів», -  прокоментував голова ГО «Луганці» Сергій Коваленко.

Громадські діячі розпочали збирати підписи за «Єдину Україну», які обіцяють направити разом з листом генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну.
«Міжрегіональні зв’язки дуже важливі. У нас виробляється така продукція, якої немає на Східній Україні і навпаки. Погляньте лише на аграрний сектор і ви вже побачите перспективу. Спеціалізація регіонів колись обєднала Францію. Це ж має працювати і в Україні.

Люди мають бути зайняті. Серед людей, які мають можливість своєю працею забезпечити власний добробут, ви ніколи не зможете пропагандувати сепаратизм», - наголосив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

 

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.