АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Сторінка проти Самопомочі в Київраді продовжує збирати відвідувачів

Автор: Світлана Березюк. Posted in Область

opylypenko2

Сторінка мережі фейсбук проти партії «Партія Самопоміч» Андрія Садового у Київраду вже відвідало понад 5 тисяч людей, повідомляють в ГО «СПАС».

Гасло сторінки - «Жодного голосу ПП Самопоміч до Київради». За 1,5 доби, її відвідало вже 5 200 людей. Зміст сторінки подобається 107 користувачам фейсбук. Публікації про лідера партії «Партія Самопоміч», саму партію та її громадську платформу ГО «Самопоміч» прочитало більше тисячі людей.

Нагадуємо, сторінку створив львів’янин, громадський активіст Олег Пилипенко. Сторінку можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/stop.samopomich

«На мою думку вважливо, щоб виборець в Києві не тільки прочитав промоційний буклет ПП Самопоміч, а і володів альтернативною інформацією стосовно обєднання громадян, якому він може довірити свій голос.

На мою думку, я досяг поставленої мети. Публікації, які містились на моїй сторінці прочитало понад 600 – 800 людей, окремі - більше 1000 людей.

Відразу став помітний і електорат Самопомочі. Прихильники цієї партії дозволяли в своїх коментарях висловлюватися нецензурною лексикою, простіше – російським матом.
Примітно, що сторінку коментували навіть кандидати від Самопомочі в Київраду. Що лишається ще додати. Кияни, сім разів подумайте, бо виборчий бюлетень берете лише один раз», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко

sadiknow

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.