АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Турчинов, не можеш – не берися!

Автор: Світлана Березюк. Posted in Область

Бездіяльність Турчинова та Пашинського щодо вирішення адміністративної кризи на сході України, засуджує на своїй сторінці соціальної мережі фейсбук, мер Рави-Руської Ірина Верещук.

Мер Рави-Руської Ірина Верещук

Вона вважає, що державні мужі мають виявляти мужність, а головне не боятися брати на себе відповідальність.

«Пани Турчинов та Пашинський, сидячи в зручних, чесно відвойованих у нерівній боротьбі з попередниками кріслах, літаючи з друзями на рибалку, святкуючи травневі свята( а що ще робити), називають зрадниками і порушують кримінальні справи проти людей, які виявились не тупою біомасою, а просто і лаконічно попросили: віддайте чіткий, зрозумілий, а головне письмовий Наказ про застосування зброї, щоби їх потім не називали вбивцями такі як Глава адміністрації в.о. Президента на громадських засадах С. Пашинський. Якщо ви- пацифісти- пастори, не знаєте, як це треба робити, або вам віра не дозволяє- ГЕТЬ з крісла і нумо співати псалми Давида. А наші військові готові зробити все, що від них залежить! Оцінку в даній ситуації їм треба давати тим людям, які розуміють, про що вони говорять, які з ними сьогодні там, в окопах, під прицілом автомата і ПЗРК виконують завдання. А кабінетним рибам і щурам - ГАНЬБА зрадникам України!», - пише І. Верещук.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.