АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Путін чекає на референдум ДНР

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

pukino

Хотят ли русские войны – спросите вы у старшины. Который пропил, промотал, последние портянки снял…

Львівський експерт Олег Пилипенко заявив на своєму блозі, що референдум ДНР розв’яже Путіну руки. Він вважає, що тимчасовий уряд України вже продемонстрував неабияке управлінське мистецтво та високу вмотивованість у вирішенні конфлікту з РФ, а перли нашої влади чекають на нас ще  попереду.

«Коли мене запитують, про ймовірну на мою думку дату нападу військ Російської Федерації на Україну, то я відповідаю, що прогнозую зворотнє. Це українські військові опиняться на території РФ. Ймовірна дата української «агресії» – 12 травня поточного року!

Саме 12 травня, будуть оголошені результати референдуму Донецької Народної Республіки. І тоді, українські військові стануть окупаційними силами на території новоутвореної республіки Російської Федерації.
Що буде потім, не обовязково згадувати кримський інцидент. Достатньо переглянути Військову Доктрину РФ (затверджену Наказом Президента Рф від 05.04.2010р. №146), Розділ «Використання збройних сил і інших військ. Основні задачі Збройних сил і інших військ у мирний час, в період безпосередньої загрози агресії і у військовий час».

Відповідно до п. 20 Доктрини, РФ може застосувати Збройні сили навіть якщо Донецька Народна Республіка просто оголосить про свою Незалежність і стане союзною Росії. Якщо ДНР увійде у склад РФ, то українські силовики в Донецькій області в мить перетворяться на агресорів, а проукраїнські активісти в терористів. А така ситуація може становити загрозу територіальній цілісності РФ, відповідно і самій державі. Що дозволить російському уряду спекулювати щодо питання доцільності використання ядерної зброї у конфлікті.

Але боятися війни на мою думку не варта. Тимчасовий уряд України вчора втік із Криму, сьогодні зупинив Антитерористичну операцію на сході України, а завтра подарує наших співвітчизників Росії.

Переможців геополітичної рокіровки слід шукати серед олігархів. А конфлікт, який зараз відбувається є скорше класовим конфліктом на Пострадянському просторі. Коли народу, зв’язаному міжнаціональною ворожнечою -  більше обмежень і гірші умови існування, а олігархам - більше влади і менше ризиків.

То що, Лівія в обмін на Україну? А золотий батон на золото царських скіфів?», - пише Олег Пилипенко на блозі.

Публікація Олега Пилипенка, заступника голови ГО «СПАС» на блозі «Україна-комунальна» - http://blog.jkg-portal.com.ua/ua/blog/one/putn--chekaje-na-referendum-dnr .

 

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.