АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Громадська рада вирішила «попросити» Ірину Сех

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Громадська рада при Львівській обласній державній адміністрації ухвалила звернення до голови ЛОДА Ірини Сех, в якому просить її нарешті визначитися з місцем роботи, повідомляють в ГО «СПАС».

Ірина Сех

Розгляд питання щодо звернення до губернатора відбувалося за умов великого пожвавлення серед учасників засідання громадської ради та бурхливих емоцій в залі.

Зокрема, громадський діяч Стахів навіть заявив що громадська рада не має права працювати при фактично нелегітимному губернаторі Ірині Сех.

«Рішення щодо порушення норм чинного законодавства при суміщенні посад народного депутата та голови обласної адміністрації було прийнято практично одноголосно.

Як заступник голови комісії інформаційної діяльності громадської ради при ЛОДА та просто учасник засідання, також підтримав своїм голосом рішення. Аргументи стосовно того, що трудова книжка Ірини Сех лежить у Верховній раді, а робота на посаді голови обласної адміністрації є на громадських засадах є на мою думку абсурдними. На громадських засадах можуть працювати позаштатні радники та консультанти, а державні службовці, від рядового і до керівника цілої структури отримують зарплатню з Державного бюджету», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.