АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Військові готові дати відсіч російським нападникам

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Моральний дух українських військових достатньо високий, проте мобілізації офіційно ще не оголошено, повідомляють в ГО «СПАС».

Львівські військовослужбовці резерву Збройних Сил України прибувають у свої частини, а офіцери запасу у військкомати. Проте, така активність виявилась не на часі.
Розмірено проводять свою роботу військкомати. Армія дисципліновано, без жодної паніки, приводить себе до повної боєвої готовності. Мобілізація, в зв’язку з останніми подіями в Криму, коли російські військові поставили дві держави на межу війни – наразі офіційно не оголошена.
«Як військовослужбовець резерву ЗС України, разом з іншими резервістами я прибув до своєї військової частини. Мене запевнили, що мобілізаційних заходів не проводиться. Те саме підтвердив і мій командир за телефоном (ВІДЕО - https://www.youtube.com/watch?v=69-addDLlCE&feature=youtu.be)
Як і інші патріоти України, я прагну захистити свою Батьківщину. Російські військові в Криму – наче принизливий удар по щоці перчаткою для мене…
Навіщо мені шукати якісь напівлегітимні та напівзаконні формування, які в російській пресі потім провокативно назвуть бандерівцями і фашистами. Є контракт із збройними силами України, є присяга українському народу – я готовий встати на захист Вітчизни. Чекаємо на політичну волю нового керівництва держави.
А поки активісти ГО «СПАС», з числа військовослужбовців резерву ЗС України відповідально готуються до будь яких варіантів розвитку подій», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.