АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

У Львівській філії ДП «Центр державного земельного кадастру» є порушники фінансової дисципліни – ГО «СПАС»

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

За результатами контрольного заходу Державною Фінансовою інспекцією, за 2010-2011 роки, І квартал 2012 року -  встановлено порушень фінансової дисципліни Львівською регіональною філією ДП «Центр державного земельного кадастру», на загальну суму 77, 2 тис. грн., повідомляють в ГО «СПАС».

В тому числі, порушення, які призвели до недоотримання доходів Філією – 15,6 тис. грн., незаконних витрат – 2,0 тис. грн.., недоотримання доходів фізичними особами – 19, 5 тис. грн., а також інші порушення – 40,1 тис. грн.
Громадські активісти заявляють, що у відповідь на такі значні порушення фінансової дисципліни, скерували заяву на імя Прем’єр-міністра Миколи Азарова, з вимогою створити комісію з метою усебічної перевірки Львівської філії ДП «Центр державного земельного кадастру» та подали інформацію у прокуратуру Львівської області.
«Державний земельний кадастр створено для уникнення корупційних можливостей.  А тут, за якихось 2 роки порушення на 77, 2 тис. грн. Звичайно, що в такому випадку -  перші питання виникають до підходів у кадровій політиці ДП Центр ДЗК.
Як так сталося, що виявлено порушення аж на 77,2 тисяч гривень? Виходить, що у Львівській регіональній філії ДП «Центр державного земельного кадастру» працюють або некомпетентні люди, або ж люди, які свідомо зловживають своїм службовим становищем і здійснюють порушення з корупційних мотивів.
Що тут можна додати? Ганьба порушникам у Львівській регіональній філіії ДП «Центр державного земельного кадастру»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.