АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

На Азарова можуть порушити кримінальну справу – ГО «СПАС»

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Заяву з вимогою притягти до кримінальної відповідальності Премєр-міністра України Миколу Азарова скеровано до прокуратури Львівської області, повідомляють в ГО «СПАС».

Заяву відповідного змісту було направлено в правоохоронні органи, після того, як на допиті в Галицькому районному відділі львівського міського управління міліції, одного з членів ГО «СПАС» Олега Пилипенка, 26.10.2013р., було виявлено копію заяви ГО «СПАС» від 25.08.2013р. до Премєр-міністра України М. Азарова із штампом Кабінету міністрів України.
На думку громадських активістів, копія їх заяви не могла опинитися в матеріалах у слідчому відділі офіційним шляхом.
«Мене було допитано в Галицькому РВ ЛМУ МВСУ. Серед матеріалів, з якими мене було ознайомлено під час допиту, була і копія зояви ГО «СПАС» до Премєр-міністра Миколи Азарова. Я звичайно здивувався, бо до ГО «СПАС» ніхто не звертався із запитом про надання копії цієї заяви. Потім я виявив, що на цій копії стоїть прямокутний штамп Кабінету міністрів України.
І мені, звісно хочеться дізнатися, в який спосіб копія нашого документу із штампом Кабінету міністрів України, потрапила до скаржника в правоохоронні органи, начальника Філії – начальника управління Державного земельного кадастру Кречківського Михайла Йосиповича Львівської регіональної філії Центру ДЗК?
Тому, від ГО «СПАС» була скерована заява у правоохоронні органи. Там мають розібратися, хто з працівників та керівництва Кабінету міністрів України, Львівської регіональної філії Центру ДЗК винен і хто і в якій мірі понесе за це покарання.
Наразі, я не виголошую про переслідування своєї особи владою, включно із її представниками найвищого ешелону. Але ланцюг від Кабінету міністрів України до Львівської регіональної філії Центру ДЗК необхідно виявити, а людей які дозволяють собі вчиняти незаконні дії та зловживати своїм службовим становищем - покарати»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.