АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

В Центрі політичних студій та аналітики стурбовані питанням підвищення якості та тривалості життя ВІЛ-позитивних людей

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Центр політичних студій та аналітики просить підтримки у громадських активістів та представників ЗМІ, його ініціатив  стосовно підвищення якості та тривалості життя ВІЛ-позитивних людей в Україні, повідомляють в ГО «СПАС».

Нагадуємо, раніше в Центрі заявили, про участь в конкурсі в рамках проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ».
«Проблема ВІЛ/СНіДу в Україні йде поруч з інтеграційними та міграційними процесами трудових ресурсів країни, розвитком туризму та деградацією сфери охорони здоровя. Безумовно, ми маємо вже певну сумну статистику. І змушені робити ті чи інші кроки для стабілізації ситуації», - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко!
 Центр політичних студій та аналітики:01001, Київ, а/с-13; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.