АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Під вікнами обласної ради зібралися противники видобутку сланцевого газу на Львівщині

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Сьогодні, з 10ої години ранку, під Львівською обласною радою на протест зібралися люди. На плакатах «антисланцові» гасла, а на тротуарі стоять 66 пляшок з брудною водою – по числу депутатів, які голосували за угоду щодо видобутку сланцевого газу на Львівщині, повідомляють в ГО «СПАС».

До акції долучилося багато громадських організацій, в тому числі і активісти ГО «СПАС», учасники руху «За тверезу Україну», Наталка Криничанка, спортивні та молодіжні організації. Люди вкрай обурені рішенням депутатів.
Нагадуємо, 3 жовтня на сесії Львівської обласної ради, депутати фактично дозволили «Шеврону» видобувати газ в області. «За» погодження угоди проголосувало 67 депутатів із 101, які приймали участь. Зокрема, рішення підтримали обранці громади від «Удару», Партії регіонів, Партії промисловців і підприємців, «Батьківщини», Народного Руху України.
Рішення «66», вже встигли назвати цю ухвалу депутатів в народі.
«Сьогодні люди зібралися біля обласної ради, щоб продемонструвати депутатам думку суспільства щодо видобутку сланцевого газу на Львівщині. Це реакція громади, щодо рішення депутатів №879 від 3 жовтня. Серед цих людей немає політики, нема символіки – всіх об’єднує лише спільна думка щодо сланцевого газу.
Люди наголошують, що рішення винесене з порушеннями та навіть помилками в самому тексті.
Рішення про угоду передбачає також і зміни в Бюджетному кодексі. Тому, сьогодні є шанс зупинити це неподобство. Ну але якщо ні, якщо прийдеться проходити довгу дистанцію – то люди готові і до цього!
Цього разу, громада від свого відступати наміру немає!»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

 

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.