АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Львівський суддя Стрепко - ДовгоПисюн!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Область

Львівський суддя Стрепко Назар Любомирович – ДовгоПисюн*!чинухи


Днями суддя Личаківського районного суду м. Львова Назар Стрепко постановив закрити провадження у справі № 463/14649/21. Постанову пообіцяв видати після обіду, того ж 21 січня. Але як мудро говорить народне прислів’я: «Обіцяв хазяїн дати, тільки велів заждати»!

«Назар Стрепко обіцяв видати на руки постанову після обіду. Потім сказали прийти після обіду в понеділок. Потім наступного дня, потім через 2 години, потім після обіду. І так аж до понеділка, коли спливає термін подання апеляційної скарги. Коли нарешті рішення видали, то на ньому чомусь вже стояла мокра печатка. Суд напевно так запрацювався, що випередив час на цілий день.

Я думаю, що так Назар Стрепко так довго пише свої рішення, бо дуже багато думає. А справи про адміністративні правопорушення дуже не прості!
На мою суб’єктивну думку, Назар Стрепко людина честі й слова. Надзвичайний фахівець, якого наче львівському суду подарував сам Бог! Непідкупний та з огидою до будь-яких проявів корупції.

Хоча я можу й помилятися у своїх судженнях», - прокоментував свідок у справі, Олег Пилипенко.

Нагадуємо, суддя Назар Стрепко у 21 році задекларував 2 легких автомобілі: Volvo S40, Peugeot 206, дві набутих квартири площами 119,10 та 134,5 м2, частки у підприємствах, готівку та банківські вклади.

*ДовгоПисюн – авторське, довго пише. Стосується того, що суддя Назар Стрепко дуже довго писав рішення.

Стрепко

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.