АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Українофоб Більченко несповна розуму?

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Область

profesorka

Власну пропозицію керівництву Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, щодо українофобних висловлювань професора Євгенії Більченко, висунув громадський діяч Олег Пилипенко, повідомляють в ГО «СПАС».

 

 

 

Зокрема, Олег Пилипенко написав: «Педагогічні працівники закладів освіти усіх типів та форм власності повинні проходити обов’язкові попередній та періодичні психіатричні огляди.

Якщо у закладі освіти працює педагог, у якого, на думку трудового колективу, розлад психіки, то обовязково необхідно пройти такий огляд. І це може дасть підставу для звільнення педагога.

В такий спосіб, дискутоване питання щодо педагогічно-наукової роботи професора Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова пані Євгенії Більченко може бути розв'язано».

Нагадуємо, у записі блогу на своїй сторінці у Facebook від 18 січня Євгенія Більченко виступила проти закону про функціонування української мови. За два дні до цього, 16 січня, набула чинності норма цього закону, згідно з якою вся сфера обслуговування в Україні повинна перейти на українську. Закон передбачає, що на прохання клієнта його можуть обслужити іншою мовою, якщо така мова прийнятна для обох сторін, а виробники товарів та послуг (а також їх виконавці та продавці) можуть дублювати будь-якою іншою мовою інформацію про вироби (товари), роботи чи послуги, яка представлена українською.

При цьому, Євгенія Більченко використовувала цілу низку традиційних для російської пропаганди тез про «фашизм», «Сороса» і праворадикалів, які «спочатку приходять за марксистами, потім — за росіянами».

«Пора й мені висловитися на наболілу тему закону про мову… Вуличні етнорадикали керують урядом, зовнішні глобалістичні сили керують вуличними радикалами… Я, навпаки, зараз свідомо переходжу у сфері обслуговування на російську. А ви тим часом бурмочите щось самозаспокійливе про „нічого страшного“… Наци, вони вам цього не зарахують, якщо візьмуть реванш, якщо їх не видалять з шахової дошки містечкової історії носії кольорового тренду», — написала Євгенія Більченко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.