АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

В ТОП-100 Львівщини:охочий Яворівську ОТГ!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Область

В ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини, цього року потрапив кандидат на посаду голови Яворівської міської ради, Олег Пилипенко. Кандидат балотується від Української республіканської партії. Також слід зазначити, що перша частина виборчого списку кандидатів в депутати від Української республіканської партії представлена військовими.козаченьки

 

В журналі ТОП-100 була надана наступна інформація про кандидата:

«Разом з однодумцями, Олег Пилипенко заснував громадську платформу «Королівський Львів». У неї увійшли різні патріотичні громадські організації та рухи, зокрема і керований ним інститут громадянського суспільства «СУСПІЛЬНО ПРАВОЗАХИСНИЙ АКТИВ СПРАВЕДЛИВІСТЬ» (скорочено ГО «СПАС»). Учасники громадської платформи переконані, що Львів може стати столицею України. А столиця в Україні – це місто з особливим статусом.

Олег Пилипенко автор багатьох муніципальних проєктів, неодноразово керував діяльністю профільних комісій у дорадчих органах при інституціях державної влади, займався безкоштовною правозахисною роботою.

Олег Пилипенко став одним з перших в Незалежній Україні присяжним. Залучався як присяжний для здійснення правосуддя в Галицькому районному суді міста Львова.

Олег Пилипенко учасник російсько-української війни, брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки у складі легендарної 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Олег Пилипенко дійсний член Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів».

Олег Пилипенко автор багатьох публікацій в міжнародних журналах. Олег Пилипенко член Української асоціації письменників. Дипломант Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича».

Нагадуємо, на виборах 14 партій представляють свої виборчі списки, а 12 кандидатів йдуть на міського голову.

«В ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини я вже потрапляю другий рік поспіль! Тільки у 2019 році в номінації культура і публіцистика, а вже у 2020 році як громадський діяч.

Цього року я справді пішов на місцеві вибори у складі команди Української республіканської партії. Я балотуюся на голову та одночасно є першим, «золотим» номером списку кандидатів в депутати до Яворівської міської ради.

За даними власної соціології, наразі я в лідерах виборчих перегонів, а Українська республіканська партія впевнено долає 5% бар’єр і сьогодні займає друге місце за кількістю симпатій виборців і впізнаваністю кандидатів», - прокоментував кандидат на голову Яворівської міської ради, Олег Пилипенко!

2019   2020

 

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.