АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Королівські йдуть в міськраду!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Область

Військові йдуть у владу! Саме військові очолюють виборчий список Української республіканської партії до Яворівської міськради! Це представники 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, 63 окремої механізованої бригади, 80 окремої десантно-штурмової бригади, 1 Галицько-Волинської бригади ППО Повітряного командування «ЗАХІД».24OMBr

 

«Військові уособлюють собою усі відомі державницькі якості людини: честь, гідність, шляхетність, самопожертву. У нашому списку кандидатів в депутати є як військові чоловіки, так і військові жінки; як військові старші офіцери, так і військові рядового і сержантсько-старшинського складу.

Військові завжди мали повагу в суспільстві. В багатьох країнах відсутність військової служби в біографії чоловіка, автоматично зменшує обсяг громадянських прав і свобод. І це на мою думку справедливо! В першу чергу я говорю про такі країни як Швейцарія, Ізраїль та Британія.

Певний суспільний ценз є і в США. Хочу нагадати, що покійний сенатор Джон Маккейн, який до речі лобіював в американському Уряді інтереси України, у ранзі лейтенант-командера військово-морської авіації служив у В’єтнамі. А його батько та дід були адміралами військово-морського флоту США, поважні в суспільстві люди. І тільки в Україні олігархічні партії висувають кандидатами різних безробітних, студентів, особистих масажистів та секретарок. Такі люди будуть віддано служити народу?

Коли постало питання вибору партійного майданчика, я довго не вагався! Особисто ставлюся байдуже до олігархічних партій. Я не за чиєсь м’яке місце у м’якому кріслі, а за Україну! Я не підтримую партії імені однієї людини, байдуже чи це медійний, чи кондитерський, чи аграрний, чи енергетичний магнат. Отож, моїм особистим вибором та вибором нашої команди однодумців стала Українська республіканська партія!

Українська республіканська партія є наступницею духовної спадщини великого українця Л. Г. Лук’яненка – автора Акту проголошення незалежності України, який бачив Україну, як потужну європейську державу. Вперше партія була зареєстрована в 1990 році, на основі Української Гельсинської спілки.

Основою ідеології Української республіканської партії є такі цінності: людська особистість, її безпека та розвиток; свобода, як можливість самовизначення та вільного вибору; верховенство права, рівність перед законом та справедливе правосуддя; відповідальне громадянство.

Слава Україні!», - прокоментував кандидат на посаду міського голови Яворівської міської ради, Олег Пилипенко!

 

24OMBr

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.