АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

На Краковецькому Майдані непорозуміння!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Область

Перші серйозні непорозуміння розпочалися на Майдані під Краковцем, повідомляють в ГО «СПАС». Кількість учасників акції зменшилася на цілий актив Львівської обласної організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ».Курійок2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На своїй сторінці у фейсбук, вже колишній комендант табору прихильників Саакашвілі Василь Курій, повідомив про відмову від участі в акції та пояснив справжні причини такого непорозуміння…

Цитуємо перше повідомлення лідера РНС у Львівській області пана Курія:

«Доброго вечора.

Друзі прошу не поширювати слухи, по тому, що відбувається зараз зі мною і з моїм перебуванням в таборі на Краковці.

Я не тікав і не кидав ніяких людей.

Я спільно з правоохоронцями не пропускав в табір де знаходяться мирні люди автомобілі без перевірки. За інформацією правоохоронців там могла бути зброя.
David Sakvarelidze, як один з керівників партії наказав мені скласти повноваження коменданта табору. Я виконав наказ і разом з людьми яких привів, залишив табір.

Про деталі згодом зараз будемо збирати раду партії Львівської організації і вирішувати як діяти дальше.
Просьба не видумувати дурниць.

Я на телефоні.

До ранку і виїзду людей, яких організовував в Львівській області буде озвучено рішення яке прийняла рада партії.»

В наступному повідомленні він зазначив:

«Друзі ось рішення Львівської організації.

Ми не маємо права і усвідомлюємо всю відповідальність.

Термінова заява для оперативного поширення!

Львівська обласна організація РУХУНОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі не буде приймати участі в запланованій раніше акції зустрічі Михайла Саакашвілі у пункті пропуску Краковець 10 вересня.

Рішення про організацію масової зустрічі нашого лідера була прийнята на умовах, що акція відбудеться у мирний і законний спосіб. У суботу, 9 вересня, табір було сформовано за 200 м від пункту пропуску, а керівником табору був призначений координатор Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Василь Курій.

Близько 20.00 Курій отримав повідомлення від начальника Львівської обласної поліції Валерія Середи, що у бік табору з метою розташуватися рухається більше 10-ти легкових автомобілів, у яких, за інформацією правоохоронців, є зареєстрована зброя.

Курій довів інформацію до служби безпеки табору і керівництва партії. Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі народний депутат Юрій Деревянко дав вказівку зустріти колону, оглянути автомобілі і не дозволити проникнення будь-якої зброї, навіть легальної, на територію наметового містечка. Як тільки керівники табору разом з правоохоронцями зупинили колону при вїзді, один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе, усунув Курія від керівництва табору.

Усвідомлюючи усю відповідальність за людей, яких обласна організація партії закликала на мирну акцію і гарантувала їм безпеку, Рада партії Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ прийняла рішення відмовитися від участі в акції 10 вересня»

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.