АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Винних в Грибовицькій трагедії вже судять

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Область

Трьох посадових осіб Львівського комунального підприємства "Збиранка" підозрюють у злочинних порушеннях, які і призвели до обвалу відходів на Грибовицькому сміттєзвалищі.http://myzhovkva.com/sites/myzhovkva.com/files/images/news/dumka_0.jpg

Про це повідомляють у прокуратурі Львівської області.

Сьогодні, 15 серпня, прокуратура скерувала до суду клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. На цей час досудове розслідування в зазначеному провадженні триває. Згідно з чинним законодавством, за скоєння кримінальних правопорушень за ст. 236, ч. 2 ст. 367 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років.

За наслідками проведених слідчих та процесуальних дій прокуратура Львівської області погодила повідомлення про підозру трьом посадовим особам керівного складу ЛКП «Збиранка» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 236, ч. 2 ст. 367 КК України, а саме в порушенні правил екологічної безпеки під час експлуатації споруд, яке призвело до загибелі людей, та у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

"Клопотання стосовно запобіжного заходу - утримувати під вартою, було сьогодні подано до Галицького районного суду м. Львова прокуратурою 0 12тій годині. Відповідно до КПК України, на розгляд клопотання є 24 години. Очевидно що розглядати будуть завтра. Хоча є неофіційна інформація що посадовці ЛКП "Збиранка" захворіли, взяли лікарняні, хтось навіть знаходиться в передінфарктному стані", - прокоментував заступник голови комісії з етики, доброчесності та професійної діяльності Консультативної ради при прокуратурі Львівської області Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.