АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

В Інтернет на Вас чекає «Андрюха САМОСВАЛ».

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Область

В Інтернет з’явилася нова гра. Як засмітити столицю України – «Андрюха САМОСВАЛ», повідомляють в ГО «СПАС».

 

«Андрюха САМОСВАЛ» - це не складна гра, в яку можуть грати навіть діти. Сюжет як кажуть поціновувачі онлайн-ігр, - безсоромно простий.
Що може більше захоплювати в пострадянському світі, як смітити і підсмічувати навколо себе, насмітити своєму сусідові? А насмітити в столиці взагалі неймовірний кайф!

Саму гру можна легко віднайти за посиланням - http://samosval.lviv.ua.

«Вже був Андрійко – СМЕРДЮЧКА! Ні, напевно не тому що Андрій Іванович дуже схожий на персонажа з серіалу «Гра престолів», хоча щось в тому є. А тому що у Львові смерділо. І смердить досі… А ще був Андрюша ЄВРИК, під саме Євро-2012. І був Анжей - поліГЛОТ, коли виявилося зі слів прес-служби міськради, що його молода команда знає по кілька іноземних мов. Напевно качий, бичий і індичий. Був Андрей АТПшний, коли бавився у нову транспортну схему для Львова.

Ну тепер – «Андрюха САМОСВАЛ! Також непогано придумали, назвисько діючого мера таки відповідає дійсності. Як можна серйозно сприймати людину, яка обіцяла вирішити питання Львівського сміттєзвалища за місяць часу, а не зробила нічогісінько добрих 10 років? Хіба як серйозного клоуна?

Тому і голосують на виборах за Андрія Садового переважно пенсіонери, які далі телевізора, холодильника і туалета вже не ходять. І студенти першокурсники, які ще життя не бачили, але вже слухають радіо «ЛЮКС».

Отож грайте в своє задоволення. Відпочивайте, розважайтеся. Бо ми того варті!», - прокоментував голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко!

                                                               

 

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.