АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Мер Турки звітується онлайн!

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Міський голова Турки відзвітувався за свій перший тиждень роботи на посаді - в Інтернет! Відтак, кожний бажаючий може прочитати про те що робиться в міськраді та про труднощі, які стоять перед чиновниками.

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук Геннадій Когут пише: «Пройшов перший тиждень роботи на новій посаді. Невеликі підсумки першого тижня.

1. Офіційний сайт міської ради необхідно переробляти, оскільки адміністратором сайту є людина, яка проживає чи то у Дрогобичі, чи то у Самборі. Його ніхто не знає і сам сайт зареєстрований не на org.ua, де реєструються всі офіційні сайти місцевих рад. Внести туди інформацію – ціла проблема. Дали офіційний запит на реєстрацію, чекаємо відповіді, тоді можна буде оперативно подавати інформацію.

2. Проведено зустріч із депутатом Верховної ради від партії «Воля» Іриною Сусловою, на яку було також запрошено голову районної ради Володимира Лозюка та депутатів районної ради від партії «Воля» Степана Залугу та Федіра Крися. Визначено пріоритети, по яких будемо шукати інвесторів і ті державні програми, які би можна було залучити для вирішення проблем міста і району.

3. Через керівника ГО «Держава» Браташа П.Р. вдалося залучити чотирьох чоловік на заочні дистанційні курси по написанню проектів від Мінрегіонбуду у Києві.

4. Складна проблема із виділенням землі учасникам АТО, оскільки депутати попередніх скликань міської ради практично не залишили вільних місць для визначення кварталів забудови у межах міста. Визначаються місця де можна почергово надавати землю бід будівництво і ОСГ.

5. Ще не готовий Генеральний план міста.

6. На цьому тижні (можливо на другому) мають завершити проект по водопроводу і зробити врізки для споживачів. (поки виникла проблема - забилися труби у водозабірнику і ще не вдалося їх прочистити повністю, ведуться роботи.). Поки користування водою буде безкоштовним, оскільки потрібно прийняти на роботу працівників по обслуговуванню водопроводу, закласти витрати у бюджет і тоді встановити тарифи для споживачів.

7. Поки не приступив до роботи секретар міської ради – волокита із звільненням з попереднього місця роботи.

8. Перші організаційні засідання комісій відбулися, на цьому тижні повинні приступити до роботи у повній мірі для підготовки до чергової сесії міської ради.

9. Продовжується реалізація старих проектів – встановлення бруківки на дорозі по вул. Б.Хмельницького.

10. Коли дозволить погода, проведемо заміну лампочок у ліхтарях вуличного освітлення по Турці.

11. На цю, або наступну неділю плануємо разом із районною радою організувати концертну програму силами двох середніх шкіл до Другої річниці початку Революції Гідності.

12. Плануємо зрізку старих дерев на цвинтарі і по місту. Приїжджали представники фірми, провели огляд. Чекаємо результатів».

«Відкритість в роботі, відкритість у власній біографії і статках, відкритість в поглядах – це поєднує практично всіх висуванців від партії «Воля»! », - прокоментував  член Ради Львівської обласної партійної організації політичної партії «Воля» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.