АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Молодим партіям всюди у нас дорога!

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Область

ВОЛЯ – партія лідер серед молодих політичних сил місцевих виборів 2015. Про це повідомила прес-служба партії "Воля".

Так на місцевих виборах-2015 партія «ВОЛЯ» отримала представництво у 8 областях України. 433  людей  ВОЛІ відтепер працюватимуть  у 143 місцевих  радах різного рівня. Коефіцієнт ефективності ВОЛІ на виборах - 18,67% . За цим показником, партія входить в ТОП-5 серед усіх політичних сил, що брали участь в виборах, а серед молодих партій це найкращий результат.

В  9 містах обласного значення, районних центрах, об’єднаних громадах люди ВОЛІ сформували найбільші фракції в радах. У 4 містах України кандидати «ВОЛІ» вибороли посаду міського голови. Це чи не єдині мери-майданівці: керівник Самооборони, керівник Турківського майдану, воїн АТО!
ВОЛЯ має фракцію і у Івано-Франківській обласній раді.

"Ми є єдиною молодою партією, яка не маючи ні величезних коштів, ні реклами на загальнонаціональних каналах, проти якої працював сильний адмінресурс, - пройшла до облради", - наголошують волівці.

"ВОЛЯ перемогла, бо в кожному з сіл, міст та районів була команда людей ВОЛІ, які йшли від хати до хати, спільнокоштом фінансували свої кампанії, самі кандидати і агітували, і захищали результати виборів. Для людей ВОЛІ це лише початок великих справ і великих змін! Наша  ВОЛЯ сильна, а віра незламна", - зазначають у ВОЛЯ...

«Хороший результат, повага виборця дуже мотивує. Впевнений, на наступних місцевих виборах – результат буде ще кращим!», - прокоментував  член Ради Львівської обласної партійної організації політичної партії «Воля» Олег Пилипенко.

 

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.