АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Львівська Воля виставила Курія та Елейка

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Політична партія "Воля" затвердила список кандидатів у депутати до Львівської міської та обласної, Винниківської міської рад.

Про це повідомляє Комітет виборців України (КВУ) Львів на своїй сторінці у Фейсбуці.

26 вересня відбулась конференція обласної організації політичної партії "Воля". Делегати затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради у всіх 84 округах, а також кандидатів у депутати до Львівської міської ради.

Відтак, першим в списку до Львівської обласної ради став громадський активіст Василь Курій, а до міської – воїн АТО Тарас Елейко. Відразу кидається в очі, що списки «Воля» не є орієнтовані під бізнес  і діючу владу. В них зустрічаються люди різного віку, від молоді до пенсіонерів. Серед висунутих партією «Воля» кандидатів є і науковці, і медики, і відомі громадські діячі. Багато людей з середовища волонтерів Майдану і АТО, є хлопці з Добровольчого українського корпусу (ДУК) і батальйонів Збройних Сил України.

Окрім цього, обласна організація політичної партії "Воля" на конференції також висунула кандидата на пост мера Винник. Ним став Богдан Шустер. Зазначимо, що його конкурентом від об’єднананої партії Блок Петра Порошенка-УДАР стане дуже наближений до мера Львова Андрія Садового Володимир Квурт, висунутий кандидатом на міського голову Винник. Володимир Квурт був секретарем Львівської міської ради 5-го скликання. Проте, на займаній посаді нічим особливо не відзначився, окрім кількох гучних земельних скандалів.

Соціологи сьогодні малюють партії «Воля» рейтинг у 2,8 % в межах похибки по Львову і біля 4,0 % у Львівській області. Та чи дотягне «Воля» під час виборчих перегонів до заповітних 5% бар’єру поки що невідомо. Наразі політичним оглядачам та експертам цікава «Воля» як партія Майдану і АТО.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.