АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Будівництво в парку культури охороняють тітушки?

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

На місце скандальної забудови у Парку культури оперативно прийшли невідомі особи, які захищали забудовника, повідомили в ГО "СПАС".

Коли 6 грудня о 15 годині активісти ГО «За Європейський Львів» принесли шини до скандальної забудови на вул. Лижв’ярській, 42, зявилася група організованих осіб. В ході діалогу з активістами, невідомі заявили, що знайомі із паном Баляшом більше 20 років, а тому просять питати у влади, чому вона дозволила будівництво у парковій зоні, а не у самого забудовника, який це будівництво проводить.

Нагадуємо, активісти наголошують, що згідно із публікаціями у ЗМІ, у Парку культури у Львові будівництво проводить дружина екс-члена фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді, заступника голови спостережної ради ПАТ «Оксі Банк» Олега Баляша Оксана Баляш. Але, на переконання активістів, таке будівництво ведеться з порушенням законодавства.

«У результаті дуже тривалої дискусії, яка часом ледь не доходила до особистого зясування стосунків, -  активісти забрали шини. Але було домовлено про те, що «невідомі особи», які відстоюють інтереси Олега Баляша, принесуть і покажуть усі документи на будівництво. Нас, громадських активістів було менше 5-ти. Невідомих чоловіків міцної статури було не менше 20-ти.

Сам організатор акції Тарас Стогул намагався за допомогою мобільного телефону викликати наряд міліції на місце події, але за номером телефону 102 просто ніхто не відповідав.

Хто насправді були невідомі люди, які захищали чоловіка забудовника Баляша, мені не відомо. Чи це були працівники Баляша і прийшли під забудову як холопи, чи вдягнуті у цивільне міліціянти. Може просто «банда тертих пляцків». Зараз всіх осіб, які зясовують стосунки від звичайних хуліганів і до перевдягнутих провокаторів із спецслужб називають узагальнено – тітушки», - наголосив учасник Конфедерації львівських ГО, заступник ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.