АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Запрацював Комітет люстраційного контролю

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

У Львові запрацював Комітет люстраційного контролю, організований  Конфедерацію львівських громадських організацій, повідомляють в ГО «СПАС».

Перша акція з публічної люстрації відбулася під стінами Львівської міської ради. Учасниками був створений своєрідний «Стовб ганьби». Кожний перехожий мав можливість отримати вичерпну інформацію та ознайомитися з усіма претензіями до роботи одного з екс-керівників Львівського комунального підприємства.

Організатори Комітету люстраційного контролю обіцяють систематично проводити акцію «Стовб ганьби». На ньому можуть опинитися керівники комунальних підприємств та установ, посадовці органів державної влади та місцевого самоврядування і навіть нечесні на руку бізнесмени, які визискують з громадян, -  зазначають громадські люстратори.

«До важливих люстраційних процесів в Україні часто підходять непрофесійно і хаотично. Тому, на засіданні Конфедерації громадських організацій нами було вирішено організувати Комітет люстраційного контролю», - учасник Комітету Люстраційного контролю, голова ГО Всеукраїнська правова країна, Тарас Галич.

Відео з акції «Стовб ганьби» можна переглянути за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=XxszF_9b6dc&list=UUHTHKaCjpKMSEpm2f8CV0Nw

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.