АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

В партіях почали люструвати

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

В партіях почали люструвати

В Українській партії «Єдність» від свого очільника Олександра Омельченка чекають на пояснення. Йому вже направлено відповідного листа, інформують в прес-службі ГО «СПАС» зі слів львівського міського голови УП «Єдність».

Безпосереднім приводом звернення до голови партії Омельченка, послужила його не зрозуміла для інших членів «Єдність» поведінка під час позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня поточного року.

Так, кандидатура Олександра Омельченка була висунута від Радикальної партії Ляшка за одномандатним виборчим округом №94. А за поданою О.Омельченком  інформацією в ЦВК, він значився як безпартійний.

Партійців також обурює той факт, що на з’їзді 5 вересня було ухвалено рішення про участь УП «Єдність» у позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня. Другий етап з’їзду мав відбутися в кінці вересня поточного року. Однак, за невідомих обставин так і не відбувся.

Тепер від Омельченка чекають пояснень, ввічливо просять поступитися посадою голови партії. Натомість пропонують залишитися почесним головою Української партії «Єдність» і залишитись все-таки на світлій сторінці історії партії.

«Фокус не вдався. Олександра Олександровича було знято з виборчих перегонів за зверненням від Радикальної партії Ляшка від 14.10.2014р. до Центральної Виборчої Комісії. Як потім стало зрозуміло з коментарів Олега Ляшка пресі, партійна ухвала щодо зняття кандидатури Омельченка було рішенням на користь раціональності, бо останній має вже надто поважний вік.

Голова міської парторганізації «Єдність» Мирослав Фіцуляк проінформував нас про свої дії. Ми ознайомилися і зі змістом самого листа до Омельченка. Сам лист був направлений минулого тижня до Олександра Омельченка рекомендованою поштою за кількома адресами, в тому числі і в Київську міську раду, оскільки останній є депутатом КМР від 05.06.2014р. І станом на сьогодні вже обов’язково мав знайти свого адресата.

Особисто для мене це перший приклад люстрації в партіях України. І приємно, що такі процеси починаються зі Львова.

Українські партії за роки Незалежності не спромоглися дати державі лідерів, патріотів, справжніх державних мужів. Тому влада сьогодні неефективна. Сподіваюся що внутрішні люстраційні процеси в партіях, перетворять обєднання громадян на високоефективний інструментарій, інститут еліти в Україні», - зазначив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.