АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Системний аналіз і системи управління

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Для товариства представників львівських громадських організацій читали лекцію «Системний аналіз і системи управління», повідомляють в ГО «СПАС».

Обов’язки лектора на себе взяв Андріан Фітьо, представник ГО «Спілка консультантів «Експерт група». В якості перших слухачів і супервізорів були представники різних громадських організацій. Зокрема, представник ГО «Разом» Тарас Галич і представник ЛОО «Нова Україна» Олег Кіц. Також, голова Асоціації роботодавців Львівщини Зиновій Бермес і представники ГО «СПАС»: Олег Пилипенко, Андрій Федчишин та Олег Коблик ( http://youtu.be/LJZjWG99IHM - ДИВИТИСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ ).

Раніше, громадські лідери вирішили спільно працювати за різними напрямками, в тому числі і щодо вирішення питання підвищення професійності української влади ( читати про це тут ).

«А. Фітьо справжній професіонал своєї справи з середовища експертів. Його знання є дуже корисними, в першу чергу для тих, хто вирішив пов’язати своє майбутнє з управлінням», - зазначив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

 

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.