АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Реалії виборів в Україні обговорюють

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Громадські діячі Львівщини у вузькому колі обговорили результати позачергових виборів в український парламент, повідомляють в ГО «СПАС».

Нагадуємо, 26 жовтня в Україні пройшли позачергові вибори народних депутатів України. Окремі експерти вже називають склад Верховної Ради України як найнепрофесійніший за всю історію Незалежності України. Інші пророкують новообраному парламенту від 100 днів до 1 року роботи…

Серед присутніх на круглому столі були: представник ГО «Разом» Тарас Галич, представник ЛОО «Нова Україна» Олег Кіц, голова Асоціації роботодавців Львівщини Зиновій Бермес, заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко та представник ГО «Спілка консультантів «Експерт група» Андріан Фітьо.

Під час обговорення присутні досягли думки, стосовно створення громадського майданчику. В задачі якого входило б підвищення фаховості бажаючих в майбутньому представляти інтереси громади в місцевих радах і парламенті, контроль за використанням бюджетних коштів у Львівській області, обговорення місцевих програм та стратегій розвитку. «Ситуація в країні дуже складна і вимагає від нас, представників громадянського суспільства певних дій. Держава в борговій ямі, тому ми маємо проконтролювати доцільність використання кожної копійки місцевих бюджетів.

Ми не можемо назвати себе опозицією в прямому сенсі цього слова, оскільки знаходимося поза політикою. Але ми можемо себе назвати опозицією до всіх можливих проявів корупції, службової недбалості та халатності, некомпетентності місцевої влади.

Мене відверто здивували біографії багатьох учасників виборчих перегонів 26 жовтня. Одні ніколи не служили в армії, інші не мають управлінського стажу, окремі взагалі безробітні… Хоч законодавством передбачено підвищення рівня фаховості представників влади, особисто поділяю спільну думку нашого товариства представників громадських організацій. Люди, які прагнуть реалізувати себе у владі, мають підходити до цього виважено і відповідати певному рівню професійності. Я писав про це раніше в своїй блоговій публікації «Третя точка. Еліта в Україні», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.