АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Представник ГО «Луганці» голодує в очікуванні на Меркель

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Голова ГО "Луганці" Сергій Коваленку, 22 серпня провів голодування біля посольства Німеччини, повідомляє пресс-служба ГО «Луганці».

Представник ГО «Луганці» голодує в очікуванні на Меркель

Представник Луганщини вимагав в такий спосіб включити його до складу переговорників в делегацію від представників Сходу України. Він, очевидно що справедливо вважає себе народним представником Громади м. Луганська.

Раніше, Сергій Коваленко ініціював всеукраїнський громадський Рух допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна». Рух розгорнув свою діяльність по всій Україні.

Біженці отримують гуманітарну допомогу, їм шукають житло та роботу.

«Історія російсько-німецької дружби досить тривала. Звичайно, Меркель буде переконувати у необхідності визнати Крим за РФ. А Новоросію як буферне псевдодержавне утворення, нехай номінально і у складі України, але орієнтоване на тісні економічні зв’язки з РФ і з відповідними регіональними можливостями власної законодавчої гілки влади.

Свого часу і ЄС, і Росія вимагали від України лише однополюсної політики. Або в ЄС, або в РФ. Чим відразу узалежнили політику від економіки. Запрацювали саме проекти розєднання держави по лініях основних активів, транзитів і грошових розподілів», - зазначив координатор у Львівській області всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та півдня України «Єдина родина – Єдина країна» заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.