АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

В СБУ вивчать антимобілізаційний мотив львівського «Ганді» - Дроздова

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Громадські активісти звернулися із заявою стосовно висловлювань щодо мобілізації на Львівщині журналіста Остапа Дроздова, повідомляють в ГО «СПАС». aStapchik

Заява була скерована до прокуратури, звідки перенаправлена на опрацювання відповідно до вимог Ст. 214 КПК України, «Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань» до УСБУ у Львівській області.

Нагадуємо, журналіст телеканалу ЗІК Остап Дроздов ініціював Рух щодо проблем мобілізації до лав української армії в Україні. Проте, на думку представників громадськості такий Рух є антиукраїнський за змістом та направлений на зрив мобілізації на АТО та ротації вже задіяних в операції військових.

«Дослідити ситуацію, провести слідство та дати власну компетентну оцінку в цій ситуації мають правоохоронні органи. Остап Дроздов вже не перший раз дозволяє собі вислови, яким можна дати неоднозначну оцінку.

Сьогодні у Львові люди переважно слухають закон. Але вже є певне розчарування в об’єктивності роботи правоохоронних органів та судів. І може виникнути така ситуація, що народ почне робити самосуди. І тоді особам, щодо яких існують певні сумніви може стати дуже небезпечно.

Мені все-таки знову ж хотілося б нагадати власну думку, що багатьом людям в Україні байдуже що продавати, картоплю чи державність», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.