АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Біженці зі Сходу та Півдня України продовжують знаходити своїх добродіїв

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Всеукраїнський громадський Рух допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна» продовжує знаходити своїх добродіїв, повідомляють в ГО «СПАС».Біженці зі Сходу та Півдня України продовжують знаходити своїх добродіїв

Вчора на матчі "Динамо" Київ - "Олімпік" Донецьк були присутні біженці з Сходу та Півдня України, разом із 14 тисячами вболівальників, на кращому стадіоні в Східній Європі , завдяки бескоштовно наданим квиткам адміністрацією Д.К. А бiженцям , що мешкають на вул. Мазепи і сплять на землі , добрі люди готовi оплатити 20-30 розкладушок.

«На протязі 95 хвилин матчу , при великій перевазі киян у володінні мячем ,ударам по воротах , стандартів - рамка дебютанта Премєр-Ліги залишилися запечатаними. Саме за непередбачуваність ми так любимо футбол. Ще раз велика подяка киянам , за надану можливість відвідання гри!

Потрохи обживаємось. Нещодавно, на обїзднiй дорозi Києва  випадково натрапили на парк та памятний знак Українцю , сину Заходу та Сходу Украiни Василю Стусу , який мешкав на цiй вулицi деякий час. Вважаю, що саме такi постатi і обеднують народ!», - прокоментував координатор всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та півдня України «Єдина родина – Єдина країна» Сергій Коваленко.

«У Львові ми також багато що робимо для знедолених співвітчизників. Ми висилаємо на Київ зібрані речі та іграшки для дітей. Окремі магазини погодились розмістити у себе скриньки для збору пожертв. Ми не забуваємо і про місцевих біженців у самому Львові та області. Днями ми занесли одяг та посуд для біженців в офіс громадських рухів «Крим СОС» та «Кримська хвиля», що знаходиться в проїзді Крива Липа.

У Львові тепер є нова нацменшина – кримці, по-іншому кримські татари. До окупації Криму їх було у Львові не більше 20, зараз понад 1200. У них існують проблеми з реєстрацією, оскільки це може завадити відвідуванням родичів та близьких, які лишилися в Криму. Тим не менше, багато хто з них все одно собі знайшов заняття, окремі роблять у Львові бізнес.

Постійно проводимо перемовини з потенційними працедавцями. Є біженці, які поїхали воювати в АТО. Інші шукають роботу. Сьогодні ми вже маємо певні позитивні результати, робочі місця для біженців запропонував підприємець Завєрюха І.М., працювати на виробництві цегли в Жовківському районі Львівської області.

Чекаємо на підтримку всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна». Ми потребуємо гуманітарної допомоги продуктами харчування, засобами особистої гігієни, для дітей збираються іграшки та предмети для школи. Потрібне також паливо і кошти, для того щоб вирівнювати диспропорційність допомоги закупівлею необхідного біженцям. Підприємці можуть проінформувати нас про доступні вакансії, організувати у себе пункти збору речей, розмістити скриньки для пожертв», - зазначив координатор у Львівській області всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та півдня України «Єдина родина – Єдина країна» заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Ще раз нагадуємо контактні номери телефонів координаторів всеукраїнського громадського Руху допомоги біженцям зі Сходу та Півдня України «Єдина родина – Єдина країна»:  +38 050 608 18 54 та +38 096 911 98 87 – Київ; +38 063 9892902 - Львів. Адреси електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.