АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Конкурс на керівника відділу освіти в Жовківській РДА – мєждусобойчік?

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти  в Жовківській районній державній адміністрації, повідомляють в ГО «СПАС».

Громадські активісти з ГО «СПАС» та депутат Львівської обласної ради Богдан Каспер спробували дізнатися, як саме відбуваються конкурси в Жовківській РДА та завітали на сам конкурс.

Серед претендентів було 4 особи: М. Лелик, М. Коваль, Р. Гайдучок, Н.Яворовська. Конкурсна комісія складалася з 8 осіб. Після довгих митикувань, коли претенденти мусіли чекати результатів за дверима, обрали Михайла Коваля директора Туринської ЗОШ. Проте, від самої процедури конкурсу громадські аудитори не у захваті, кажуть широке поле для можливостей корупції.

«Ми не змогли бути присутніми безпосередньо під час проведення письмової частини конкурсу. Нам в цьому відмовили, хоча я вважаю таку позицію керівництва Жовківської РДА просто переховуванням від громадського контролю і перешкоджанням депутатської діяльності», - прокоментував депутат Львівської обласної ради Богдан Каспер.

«Конкурси в Жовківській адміністрації - тайна за 7-ма замками Нам достатньо було лише сфотографувати результати письмового іспиту конкурсу, щоб дати власну оцінку знанням кожного з претендентів. Я вже не кажу про те, що можуть бути і загальні порушення процедури. Наприклад, не було забезпечено кворуму комісії, або могли бути підказки одному з претендентів, завідомо визначений білет, тощо. За моєю інформацією, сьогодні на конкурсі двічі попадав один і той самий білет різним претендентам, що вже можна на мою думку вважати порушенням.

Цікаво, як можуть люди, які прийшли на конкурс дізнатися, справедливо оцінили їх знання чи ні. Відповіді претендентів, передивляються за закритими дверима. І як цікаво можна дізнатися, чи відповіді фаворита взагалі не були написані ним заздалегідь на продрукованому печаткою аркуші?

Тому, поки громадськість не буде контролювати призначення посадовців, ми спостерігатимемо кумівство, сватовство, корупцію і взаємозаліки. Хоче цього громада після Майдану? Гадаю що ні. Зміни обов’язково мають відбутися!», - зазначив заступник голови ГО «СПАС»  Олег Пилипенко.

 Конкурс на керівника відділу освіти в Жовківській РДА – мєждусобойчік?

Конкурс на керівника відділу освіти в Жовківській РДА – мєждусобойчік?

Конкурс на керівника відділу освіти в Жовківській РДА – мєждусобойчік?

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.