АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Завершилося опитування на визначення народного губернатора Львівщини

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Завершилося опитування на визначення народного губернатора ЛьвівщиниЗавершилося соціологічне опитування на визначення народного губернатора Львівщини, повідомляють в ГО «СПАС».

Нагадуємо, таке опитування проводилося в соціальних мережах вконтактах і фейсбук та серед вулиць Львова. Серед переліку кандидатів були громадські діячі Львівщини, а саме: Іван Гарат, Іван Ільків, Остап Стахів, Олексій Кучеренко, Олег Пилипенко з ГО «СПАС, Юрко Антоняк.

Саме опитування в соціальних мережах тривало 10 днів, на вулицях 3 дні. Результати в Інтернет та безпосередньо на вулицях дуже різняться. Так , в соціальних мережах перевагу надали молоді. Перше місце в соц.мережі вконтактах зайняв активіст Руху «АлкоСтоп» і спортивних заходів Самопоміч, Олексій Кучеренко. Олег Пилипенко з «ГО СПАС» та Іван Ільків очільник львівського «УНСО» - посіли друге і третє місце відповідно. Натомість, при безпосередній взаємодії волонтерів соціологів та опитуваних на вулицях Львова, перевага була надана досвіду, а не молоді. Перше і друге місце займають Зиновій Бермес,голова Асоціації роботодавців Львівської області та Юрко Антоняк, Зарваницька ініціатива. Результати опитувань, громадські активісти обіцяють скерувати поштою Президенту України Петру Порошенкові.

«В вересні цього року, влада обіцяє створити обласні та районні виконкоми рад замість обласних та районних адміністрацій. Це означатиме, що відповідальність зміщується на місця.

Тому, щоб не було потім звинувачень, що посади обійняли колишні корупціонери, торгаші народним добром, кумівство та сватовство – ми вирішило зробити свій експеримент. Запропонувати перелік народних кандидатів з числа громадських діячів.

Ми вважаємо, що якщо люди хочуть змінити владу, то мають запропонувати на кого. І це і є один з принципів народовладдя та демократії. Перед народом України сьогодні повстав європейський вибір, проте в свідомості, ще десь позаду настійливо майорить червоний прапорець радянської логіки!», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

 

Авторські права 2021 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.